FOTOGALERIE JIŽ BRZY ZDE

a k t u a l i z a c e  3.9.2017      

 

49. ročník

stručný popis

Letos Žatec čeká již 49 ročník nejstarších městských slavnosti v republice. Vstupné bude zdarma a hlavní program opět na 4 scénách (hlavní, rocková, country a dětská).

program hlavní scény

Pátek 1.9.2006

Moderátor: Karel Fiala a Radka Mašková (Oblíbení regionální moderátoři)
18:00 - Slavnostní zahájení (Fanfáry, Chmelobrana)
18:05 - Děti svému městu (ZUŠ Žatec + MŠ Alergo)
19:00 - K2 (Po loňském úspěchu další dětská rocková kapela, tentokrát v dívčím provedení)
21:00 - Dan Bárta, J.A.R., Monkey Business (Jedinečná jamsession tří projektů Dana Bárty a Romana Holého. Poprvé na jednom podiu!)

Sobota 2.9.2006

Moderátor: Leoš Mareš (Moderátor nejsledovanější televizních a rozhlasových pořadů)
10:10 - Aquarius (Blok písniček v podání regionální hudební skupiny)
12:05 - Slavnostní Zahájení (Fanfáry, seznámení s programem a sponzory, uvítání delegací)
12:10 - Lochness (Blues rocková kapela ze Žatce)
14:00 - Žatečanka (Dechovka z města chmele)
15:00 - Verona (Markéta a Peter s největšími hity taneční scény)
16:00 - Big Band Relax (Světové melodie v podání sólistů známého orchestru)
17:00 - Marie Rottrová (Nestárnoucí legenda poprvé v Žatci)
18:30 - Bára Basiková + Precedens (Návrat hvězdné sestavy)
20:00 - Vlastimil Horváth (Vítěz ze Superstar se svojí kapelou)
21:30 - Hrací skříň Praha (Na úplný závěr koncert plný nečekaných zážitků a smíchu)


program country scény

Pátek 1.9.2006

Moderátor: Frankie Roubal
18:00 - Limonádový Gin ( country )
19:30 - Pepa Štross ( písničkář folk )
21:00 - Maracas ( country )

Sobota 2.9.2006

Moderátor: Franta Sysel
13:00 - U-style ( moderní country )
14:30 - Neřež ( folk - rock )
16:00 - Ivo Jahelka ( písničkář )
17:30 - Blue Eyes ( bluegrass )
19:00 - Petr Kalandra revival ( big beat )
20:30 - Průvan ( country )


program rockové scény

Sobota 2.9.2006

17:00 - Stolní Společnost (Žatecký uderground)
18:00 - Beautiful Cafilery (Hardcore Žatec)
19:00 - Tři Sestry Revival Banda (Estrádní pivně - rocková kapela)
20:00 - Glanc (Fúze rocku, funku, jazzu a popu)
21:00 - La Grupa (Objev pražské rockové scény)
22:00 - 100 °C (Koláž těžící z rock‘n‘rollu, funky, dubu i reggae)
23:00 - Gang Ala Basta (Michal Pavlíček ml. s nevýraznější kapelou rockové scény v ČR)


program dětské scény

Sobota 2.9.2006

09:00 až 16:00 - Barevný den (program plný zábavy a soutěží o zajímavé ceny)
11:00 - Loutkoherecké sdružení Jitřenka (Veselá Medvíďata - humorná pohádka s písničkami )
12:00 - Jakub Třasák (Blok soutěží a písniček pro děti o více jak 1 000 cen)


program dechovkové scény

Sobota 2.9.2006

16:30 - Žatečanka a další kapely (Tradiční česká dechovka)


doprovodný program

1. – 2. 9. 2006 Chovatelský Areál Žatec
8:00 – 18:00 (Výstava králíků, drůbeže, holubů a exotů)

1. – 2. 9. 2006 Husitská Bašta
(Expozice muzea Homolupulů - pořádá Chrám Chmele a Piva)

1. 9. Chmelařský Institut
(Odborná a laická Degustace piv ve Chmelařském institutu)

2. 9. Živý Obraz
(Ukázka ručního česání chmele v nejmenší chmelničce na nám. Svobody)