51. Žatecká Dočesná 2008

5. 9. 08 / Pátek

HLAVNÍ SCÉNA (nám. Svobody)
18:00 Slavnostní zahájení (Fanfáry, Chmelobrana)
18:00 Karel Fiala a Radka Mašková (Oblíbení regionální moderátoři)
18:30 Děti svému městu (ZUŠ Žatec + MŠ Alergo)
19:30 Lenka Filipová (Oblíbená skladatelka, kytaristka a písničkářka poprvé na Dočesné)
21:00 Michal Pavlíček 3 krát jinak (Skupina M.Pavlíčka za doprovodu 65 členného orchestru, M.Pavlíček a kytarové legendy, M.Pavlíček a průřez jeho tvorbou, jako hosté vystoupí B. Basiková, V. Čok, T. Hájiček, R. Dragoun, M. Imrich a další)
 

HISTORICKÉ TRŽIŠTĚ (Dvořákova ulice)

Dobové prodejní stánky, dobová řemesla, soutěže pro děti a rodiče.
Každou hodinu šermířský souboj a historická muzika.

18:00 divadlo Trakař, kejklíř Thomas Lupino

19:00 dobová hudba Dubia Fortuna, šermíři Equites

20:00 divadlo Trakař, Dubia Fortuna

21:00 šermíři Equites

22:00 Dubia Fortuna šermíři - ohňová show


MĚSTSKÉ DIVADLO
19:00 Miss zlatého moku ČR 2008 (Mezinárodní soutěž krásných dívek a českých a moravských pivovarů v Městském divadle Žatec)

COUNTRY SCÉNA (Autobusové nádraží)
18:00 Průvan (Regionální country skupina)
19:30 Petr Kalandra Memory Band (Vzpomínka na legendu českého blues)
21:00 Věra Martinová (Stálice country music)
22:30 Lochness (Folk-rocková kapela ze Žatce)
 


6. 9. 08 / Sobota

HLAVNÍ SCÉNA (nám. Svobody)
10:30 Žatečané žatečanům - Aquarius (Blok písniček v podání regionální hudební skupiny)
13:00 Radek Jirgl a Lukáš Budai (Moderátoři a herci z filmu Kytičkáři)
13:05 Slavnostní Zahájení (Fanfáry, seznámení s programem a sponzory, uvítání delegací)
13:30 Slavnostní dekorování Miss zlatého moku ČR 2008 (Představení a dekorování vítězek z páteční soutěže)
13:45 Žatečanka (Kapela z města chmele a piva se svými sólisty)
15:00 Maduar (Návrat Slovenských hitmakerů s hity Hafanana a Do It)
15:45 G - Point Hunters (Taneční mix v podání R. Holého, M. Rupperta a T. Černochové)
16:30 Guločar (Skvělá parta s energickou soul-funkovou hudbou)
18:00 Chinaski (Špička českého rock popu poprvé na Dočesné)
20:00 Roman Dragoun (Nestor českého rocku s úžasnou lyrikou)
21:00 Ondřej Havelka a Melody Makers (Muzikantský supernávrat do 1. poloviny minulého století)
23:00 Nightwish revival (Na úplný závěr mystický gotic rock)

DĚTSKÁ SCÉNA (Autobusové nádraží Žatec)
09:00 Vlasta Vébr (Tanec, soutěže a zábava pro nejmenší s Prokůpkem a Barborkou)
11:00 Jaroslav Uhlíř (Legendární bavič a muzikant)
11:00 Koblížek Pepíček" ( pohádka v podání Loutkohereckého sdružení Jitřenka)
13:00 Petra Pěkná (Moderátorka, cvičitelka, tanečnice a spousta soutěží o věcné ceny)
09:00 – 13:00 Soutěže o hodnotné ceny, DJ-Štěpán

ROCKOVÁ SCÉNA (Autobusové nádraží Žatec)
14:00 Jahtec Jammin´ Job (Žatecké reggae)
15:00 Post-it (Stálice české rockové scény)
16:00 Innocens (Nejlepší česká klubová kapela s gotick rockem)
17:00 Tři sestry revival banda (Tradiční punkový účastník slavností)
18:00 Pell Mell (Jirkovsko Žatecká funky rocková skupina)
19:00 Horkýže slýže (Naivně rocková partička ze Slovenska)
20:00 Beautiful Cafillery (Hardcore Žatec)
21:30 Škwor (Oblíbená nu-metalová kapela)
23:00 Red Hot Chilli Peppers revival (Co k tomu dodat, skvělý plagiát Michala Pavlíčka ml.)

HISTORICKÉ TRŽIŠTĚ (Dvořákova ulice)

Dobové prodejní stánky, dobová řemesla, soutěže pro děti a rodiče.
Každou hodinu šermířský souboj a historická muzika.

11:00 kejklíř

12:00 dobová hudba Holba

13:00 tanečnice Saltacio Vitae

14:00 šermíři Equites

15:00 Holba

16:00 šermíři

17:00 kejklíř

18:00 tanečnice

19:00 Holba

20:00 tanečnice

21:00 šermíři - ohňová show

LETNÍ KINO (Vrchlického ulice)
6. 9. 15:00 – 18:00 Žatecký hopFEST (Festival dechovek v areálu Letního kina, vystoupí Žatečanka, Nýřaňanka, Březovanka, Lounská 13 a další)

DOPROVODNÉ AKCE
5. 9. – 6. 9. Chovatelský Areál Žatec
8:00 – 18:00 (Výstava králíků, drůbeže, holubů a exotů)
5. 9. – 6. 9. Husitská Bašta (Expozice muzea Homolupulů, pořádá Chrám Chmele a Piva)
5. 9. Odborná degustace piv (Chmelařský institut)
6. 9. Živý Obraz (Ukázka ručního česání chmele v nejmenší chmelničce na nám. Svobody)
6. 9. (8:00 – 11:00) Celostátní setkání sběratelů pivních etiket (Restaurace Chaloupka Slavoj Žatec)

Zveme Vás na návštěvu Regionálního muzea a Křížovy vily.
Všechny časy jsou pouze orientační a může dojít k časovému posunu. Děkujeme za pochopení.