FOTOGALERIE JIŽ BRZY ZDE

a k t u a l i z a c e  3.9.2017      

60. ročník Žatecké Dočesné se uskutečnil

1.9. až 2.9.2017

 

   ...slavnosti chmele a piva s nejdelší tradicí v ČR

 

 PÁTEK 1. 9. 2017    (*klikni si na ukázku interpreta)

 

NEXEN STAGE (Náměstí Svobody)

18:00 – 18:40    Zahájení (Chmelobrana, zástupci města)

18:40 - 19:10    Děti svému městu

19:10 – 20:10    The Little Bit Band

20:30 - 21:30    Guns and Roses Tribute

22:10 - 23:30    Vojtěch Dyk & B-Side Band

(Moderují Radka Mašková a Radek Jirgl)

 

INNOGY STAGE (Letní kino, Vrchlického ulice)

18:00 - 18:20    Zahájení

18:20 - 19:30    Mandrage

20:00 - 21:00    Circus Brothers

21:40 - 22:40    Citron, Ladislav Křížek a Tanja

23:00 - 24:00    Debustrol

(Moderuje Karel Fiala) 

 

SOLAR TURBINES STAGE (nám. Prokopa Velkého)

18:00 - 18:20    Zahájení  

18:20 - 19:20    Průvan

19:50 - 20:50    Zrní

21:20 - 22:30    Věra Martinová 

23:00 - 24:00    Jelen

(Moderuje Milan Hořejší)

 

YANFENG STAGE (Historické tržiště, Dvořákova ulice)

18:00 – 24:00  Dobové prodejní stánky, dobová řemesla, soutěže pro děti i rodiče,

                           Každou hodinu historický program (Rytířské souboje, alchymista, atd.)

 

18.00               Dobová muzika MUSICA VAGANTIUM

19.00               Šermířská a divadelní společnost EQUITES

20.00               Taneční vystoupení skupiny SIDEREA

21.00               Šermířská a divadelní společnost EQUITES

22.00               Dobová muzika MUSICA VAGANTIUM

23.00               Tanec s ohni skupiny SIDEREA

 

 

 

 

 SOBOTA 2. 9. 2017    (*klikni si na ukázku interpreta)

 

NEXEN STAGE (Náměstí Svobody)

12:30 - 13:00    Žatečanka

13:00 - 13:25    Zahájení, Delegace, Partneři Dočesné

13:25 - 13:35    Vyhodnocení degustace piva  

13:35 - 14:50    Žatečanka + tanec s korbelem + česání chmele

14:50 - 15:05    Nexen (Soutěž generálního partnera)

 

----------------------------- POZOR ZMĚNA -------------------------------------

15:40 - 16:50    CBC Big Band a Dalibor Gondík  - (Slavnostní Galakoncert k 60. výročí Dočesné)

17:40 - 18:50    Hana Zagorová, Petr Rezek  a  Boom Band

----------------------------- POZOR ZMĚNA -------------------------------------

 

19:40 - 20:50    Petr Bende band a Cimbalová muzika Grajcar

21:40 - 23:00    Ivan Král s kapelou

(Moderují Dalibor Gondík a Radek Jirgl)

 

 

INNOGY STAGE (Letní kino, Vrchlického ulice)

14:00 - 15:00    Voxel

15:30 - 16:30    Hlahol

17:00 - 18:00    Jaksi Taksi

18:40 - 19:40    Skyline

20:20 - 21:20    Vypsaná Fixa

22:00 - 23:00    Jegr

(Moderuje Karel Fiala)

 

SOLAR TURBINES STAGE  (nám. Prokopa Velkého)

10:30 - 11:00    Jitřenka Žatec s pohádkou

11:00 - 13:30    Divadlo Koňmo

14:00 - 15:00    Eva a Vašek

15:30 - 16:30    Pepa Fousek

17:00 - 18:00    Ivan Mládek & Banjo Band

18:40 - 19:40    Švihadlo

20:20 - 21:20    Coda

22:00 - 23:00    N.O.H.A.

(Moderuje Milan Hořejší)

 

 

YANFENG STAGE (Historické tržiště, Dvořákova ulice)

12:00 – 22:00  Dobové prodejní stánky, dobová řemesla, soutěže pro děti i rodiče,

                          Každou hodinu historický program (Rytiřské souboje, alchymista apod.)

 

11.00               Dobová muzika GOTHIEN

12.00               Taneční vystoupení skupiny SIDEREA

13.00               Ukázka katovského řemesla

14.00               Šermířská a divadelní společnost EQUITES

15.00               Dobová muzika GOTHIEN

16.00               Taneční vystoupení skupiny SIDEREA

17.00               Ukázka katovského řemesla

18.00               Dobová muzika GOTHIEN

19.00               Taneční vystoupení skupiny SIDEREA

20.00               Šermířská a divadelní společnost EQUITES

21.00               Ukázka katovského řemesla

22.00               Tanec s ohni skupiny SIDEREA

 

 

 

 

KLÁŠTERNÍ ZAHRADA (tř. Obránců míru)

Odpočinková zóna s dopoledním programem pro dříve narozené a odpoledne s dětským programem s prezentací Žateckých zájmových organizací a spolků.

10:00 - 11:30    A léta běží – program především pro starší generaci

                        Veselá Sedma Jana Sedlaříka (dechová hudba z Vysočiny)

12:00 – 13:30    Prague Dolls (vokálně instrumentální kvintet)

13:00 – 17:00    Prezentace Žateckých zájmových spolků a organizací

14:00 - 17:00    Každou celou hodinu program pro rodiče s dětmi (soutěže, tanec, kouzelník, hudba, balónková show)

 

  

Doprovodné akce:

Pátek  1. 9.   a   Sobota 2. 9.  

Chovatelský areál Žatec (výstava Králíků, drůbeže, holubů a exotů, pořádá Svaz chovatelů)

Husitská Bašta (expozice muzea Homolupulů, pořádá Chmelobrana)

Odborná degustace piv (Chmelářský institut)

 

Živý Obraz – ukázka ručního česání chmele v nejmenší chmelničce na světě na nám. Svobody

 

Underwall 2017 - sobota 2. 9.

Streetbalcup Žatec 6. ročník, od 9:00, venkovní hřiště 2. ZŠ,

Skatečesná vol. 5, od 11:00, skatepark pod rampami

Live stage, od 17:30, skatepark pod rampami

Vystoupí:

IF (Idea + DJ Fatte)
PJ & DJ Jorge Naipes
Cock
Melody Mell
Highlife Boyz
DJ Bart a.k.a. Custom Class

                     

 

 

Tvorba webu © Ricardo  www.tvorimeprodejniweb.cz