Informace

Akreditace

Smlouva o prezentaci pivovaru ke stažení ZDE.

Akreditační centrum se nachází na Nerudovo náměstí v Žatci.

Na této mapce je zvýrazněná cesta:

Zóny

O umístění stánku rozhoduje pořadatel. Změna vyhrazena.

Zóna I.

Centrum (náměstí Svobody od radnice směrem k ulici Obránců Míru) především stánky pivovarů a stánky s občerstvením bez možnosti čepovat pivo. V tomto prostoru bude umožněn prodej ze stánků nebo pojízdných prodejen či karavanů, ale vždy pouze jedno prodejní vozidlo pro jednoho prodejce. Pojízdné prodejny či karavany musí být vybaveny nájezdem na obrubníky chodníků. Posezení pro konzumenty stejně jako plocha pod prodejními okny – tzv. kšilty jsou také zahrnuty do celkové pronajaté plochy a jako takové jsou zpoplatněny. Obchodníkům a stánkařům je zakázán prodej jakéhokoliv točeného piva (povolen je pouze prodej plechovkového piva). Prodej točeného piva je povolen pouze pro nasmlouvané pivovary.

Zóna II.

Centrum (část Hošťálkova nám., vedle a za radnicí) určen pro stánky pivovarů, stánky s drobným zbožím a občerstvením s možností čepovat pivo. V tomto prostoru bude umožněn prodej ze stánků nebo pojízdných prodejen či karavanů, ale vždy pouze jedno prodejní vozidlo pro jednoho prodejce. Pojízdné prodejny či karavany musí být vybaveny nájezdem na obrubníky chodníků. Posezení pro konzumenty stejně jako plocha pod prodejními okny – tzv. kšilty jsou také zahrnuty do celkové pronajaté plochy a jako takové jsou zpoplatněny.

Zóna III.

Náměstí Prokopa Velkého, Prostor je určen pro stánky pivovarů, rodinných pivovarů a minipivovarů, stánky s drobným zbožím a občerstvením bez možnosti čepovat pivo. Prioritně je prostor náměstí Prokopa Velkého určen pro stánky minipivovarů a drobnějších rodinných pivovarů.

Zóna IV.

Areál letního kina (ul. Vrchlického) Prostor je určen pro stánky pivovarů, rodinných pivovarů a minipivovarů, stánky s drobným zbožím a občerstvením bez možnosti čepovat pivo.

 

CzechEnglishGerman